версія для друку НовиниФотогалереяЗробіть сайт кращим! Пошук
Про коледж
Події
Абітурієнту
Спеціальності
Наша гордість
Творчі колективи
Педколектив
Контакти
Дошка оголошень

До уваги першокурсників!

План заходів ЛККіМ

на 1 вересня 2017 року

 

№ п/п

Час проведення

Захід

Місце проведення

1

09.00 год.

Збір першокурсників, батьків, керівників

груп І курсу

Перед входом у ЛККіМ,

вул. Нижанківського, 2

2

09.30 год.

Урочиста Літургія

Храм Св. Андрія,

площа Соборна, 1

3

11.00 год.

Посвята першокурсників у студенти

Актовий зал ЛККіМ

4

12.00 год.

Інформаційно-ознайомче заняття

І хор. - 306 ауд.

І інстр. - 306 ауд.

І реж. -  416 ауд.

І ІБАС -   318 ауд.

І хореограф. - Актовий зал

Адміністрація коледжу


Рейтинг успішності студентів за результатами навчального семестру

            ІІ курс  “Менеджмент соціокультурної діяльності”

Прізвище, ініціали

Середній бал успі

Участь у всеураїнських конкурс., олімпіад.

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, проф. конкурсах, спортивних змаганнях, конк. худ.самодіяльн

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Назаренко Є.А.

4,84

 

 

 

4,84

2

Свєтлічна А.О.

4,73

 

 

 

4,73

3

Кожух Х.-М.М.

4,63

 

 

 

4,63

4

Тишкун М.-М.Б.

4,63

 

 

 

4,63

5

Олійник Я.В.

4,57

 

 

 

4,57

6

Курило Д.Б.

4,55

 

 

 

4,55

7

Віняр С.Р.

4,52

 

 

 

4,52

8

Проць О.Г.

4,52

 

 

 

4,52

9

Чупа Д.В.

4,52

 

 

 

4,52

10

Кравчишин А.О.

4,47

 

 

 

4,47

11

Малонос Є.А.

4,47

 

 

 

4,47

12

Малишева Ю.Ю.

4,42

 

 

 

4,42

13

Кулик А.О.

4,36

 

 

 

4,36

14

Рилік Д.Ю.

4,36

 

 

 

4,36

15

Феняк В.І.

4,36

 

 

 

4,36

16

Кудрявцев Д.О.

4,35

 

 

 

4,35

17

Сарапіна А.В.

4,35

 

 

 

4,35

18

Синиця Г.О.

4,31

 

 

 

4,31

19

Бабюк В.В.

4,21

 

 

 

4,21

20

Довбецький Р.О.

4,15

 

 

 

4,15

21

Горба С.А.

4,10

 

 

 

4,10

22

Мерцало О.Я.

4,10

 

 

 

4,10

23

Цвір Р.В.

4,05

 

 

 

4,05

24

Грицишин А.А.

4,0

 

 

 

4,0

25

Семочко О.І.

3,95

 

 

 

3,95

26

Остапенко В.Д.

3,94

 

 

 

3,94

27

Комаровська  А.В.

3,89

 

 

 

3,89

28

Гуляк Д.Р.

3,78

 

 

 

3,78

29

Глущак Х.Т.

3,73

 

 

 

3,73

30

Войтюк М.О.

3,70

 

 

 

3,70

31

Золотухін О.О.

3,65

 

 

 

3,65

32

Лупій Н.С.

3,65

 

 

 

3,65

33

Візняк Р.Т.

3,55

 

 

 

3,55

34

Калаш М.І.

3,50

 

 

 

3,50

35

Савіцький Б.-Й.Б.

3,36

 

 

 

3,36

36

Приступа І.І.

3,21

 

 

 

3,21

                    

                    

 

 

  ІІІ курс  “Народна художня творчість”

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Нагірняк О.В.

5,0

 

 

 

5,0

2

Орлик Д.С.

5,0

 

 

 

5,0

3

Вершиніна Я.-М.М

4,94

 

 

 

4,94

4

Дмитраш К.В.

4,93

 

 

 

4,93

5

Вільк А.Е.

4,9

 

 

 

4,9

6

Мохнатчук С.Ю.

4,9

 

 

 

4,9

7

Сопільник Л.С.

4,88

 

 

 

4,88

8

Гнатів М.В.

4,81

 

 

 

4,81

9

Гуз А.Ю.

4,81

 

 

 

4,81

10

Константінова Д.

4,81

 

 

 

4,81

11

Куруц М.В.

4,80

 

 

 

4,80

12

Максимишин М.В.

4,80

 

 

 

4,80

13

Бульбак Б.В.

4,78

 

 

 

4,78

14

Бурмеха І.Р.

4,77

 

 

 

4,77

15

Федина Ю.В.

4,75

 

 

 

4,75

16

Михалко М.С.

4,63

 

 

 

4,63

17

Варава М.Р.

4,50

 

 

 

4,50

18

Юрочко В.М.

4,50

 

 

 

4,50

19

Химич М.С.

4,50

 

 

 

4,50

20

Сеньків Г.С.

4,45

 

 

 

4,45

21

Чернюх В.М.

4,42

 

 

 

4,42

22

Яценко І.О.

4,40

 

 

 

4,40

23

Гоц П.І.

4,37

 

 

 

4,37

24

Думанська А.О.

4,0

 

 

 

4,0

25

Сладкін  П.М.

3,93

 

 

 

3,93

26

Годованська М.Ю.

3,90

 

 

 

3,90

27

Ющишин Н.С.

3,87

 

 

 

3,87

28

Кіт Р.О.

3,83

 

 

 

3,83

29

Шамборовський В.

3,81

 

 

 

3,81

30

Шкурган О.

3,66

 

 

 

3,66

31

Новіков І.-І.В.

3,56

 

 

 

3,56

32

Гнатів В.А.

3,45

 

 

 

3,45

33

Диня В.М.

3,43

 

 

 

3,43

34

Шейнов Б.В.

3,37

 

 

 

3,37

35

Кафтан В.Б.

3,22

 

 

 

3,22

 

 

                          ІV курс  “Народна художня творчість”

 

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнсь ких конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Кульбіда Д.О.

5,0

 

 

 

5,0

2

Кордюк А.А.

5,0

 

 

 

5,0

3

Маріяш А.З.

4,94

 

 

 

4,94

4

Тетерич О.О.

4,84

 

 

 

4,84

5

Жеребецька Ю.М.

4,73

 

 

 

4,73

6

Шаповалова В.Є.

4,73

 

 

 

4,73

7

Грушевська В.О.

4,71

 

 

 

4,71

8

Кравець І.С.

4,70

 

 

 

4,70

9

Гирич М.В.

4,63

 

 

 

4,63

10

Воляк М.В.

4,60

 

 

 

4,60

11

Гордій М.Б.

4,55

 

 

 

4,55

12

Немировська Р.В.

4,55

 

 

 

4,55

13

Романчук А.І.

4,52

 

 

 

4,52

14

Ямелинець Ю.О.

4,47

 

 

 

4,47

15

Рупа Н.Р.

4,47

 

 

 

4,47

16

Гирич Т.В.

4,38

 

 

 

4,38

17

Ковальчук В.І.

4,32

 

 

 

4,32

18

Іванечко А.

4,15

 

 

 

4,15

19

Цюга Р.Р.

4,05

 

 

 

4,05

20

Бутовський В.

3,84

 

 

 

3,84

21

Федюков Ю.Ю.

3,84

 

 

 

3,84

22

Демчина С.В.

3,83

 

 

 

3,83

23

Максимишин З.В.

3,80

 

 

 

3,80

24

Лещишин М.І.

3,73

 

 

 

3,73

25

Рудик Ю.В.

3,73

 

 

 

3,73

26

Войтюк А.О.

3,52

 

 

 

3,52

 

 

                                                      

                                     ІІІ курс  “Діловодство”

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Затхей Г.Б.

4,65

 

 

 

4,65

2

Недорода М-О.В.

4,55

 

 

 

4,55

3

Рілінг О.В.

4,50

 

 

 

4,50

4

Кобілінець О.І.

4,45

 

 

 

4,45

5

Вірлик П.-М.І.

4,2

 

 

 

4,2

6

Нестерович Х.А.

4,1

 

 

 

4,1

7

Волинкіна С.С.

3,58

 

 

 

3,58

   

 

 

                              ІІІ курс  “Бібліотечна справа”

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Сарафин О.В.

5,00

 

 

 

5,00

2

Пірус Х.І.

4,5

 

 

 

4,5

3

Кашуба В.Б.

4,43

 

 

 

4,43

4

Колич У.М.

4,31

 

 

 

4,31

5

Жук Ю.Я.

3,87

 

 

 

3,87

6

Шульга С.І.

3,35

 

 

 

3,35

7

Іваницька А.В.

3,31

 

 

 

3,31

8

Макарихіна Х.П.

3,18

 

 

 

3,18

 

 

                                             ІІ курс

 “Інформаційна, бібліографічна та архівна справа”

 

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Скакун Х.М.

4,7

 

 

 

4,7

2

Серкіс О.П.

4,64

 

 

 

4,64

3

Забавська М.О.

4,47

 

 

 

4,47

4

Лобатова А.Р.

4,47

 

 

 

4,47

5

Староста Ю.А.

4,41

 

 

 

4,41

6

Ричнюк Т.М.

4,41

 

 

 

4,41

7

Волошин С.Ю.

4,23

 

 

 

4,23

8

Гресько М.І.

3,88

 

 

 

3,88

9

Лесковець В.А.

3,88

 

 

 

3,88

10

Солук Х.І.

3,41

 

 

 

3,41

11

Яйко С.О.

3,23

 

 

 

3,23

12

Атаманчук В.Р.

3

 

 

 

3

  

                                

 

 

                                                  ІУ курс  “Хореографія”

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Бодаковська О.Р.

5,0

 

 

 

5,0

2

Горинь К.А.

5,0

 

 

 

5,0

3

Лабунець М.О.

5,0

 

 

 

5,0

4

Павленко Ю.В.

5,0

 

 

 

5,0

5

Подібка А.-Ю.В.

4,93

 

 

 

4,93

6

Фединяк І.В.

4,86

 

 

 

4,86

7

Ковтун Ю.П.

4,8

 

 

 

4,8

8

Порплиця О.Б.

4,8

 

 

 

4,8

9

Наконечна І.О.

4,73

 

 

 

4,73

10

Романюк Д.М.

4,73

 

 

 

4,73

11

Федіс Н.І.

4,53

 

 

 

4,53

12

Лешик Т.В.

4,53

 

 

 

4,53

13

Пікалова К.С.

4,46

 

 

 

4,46

14

Іванова Л.В.

4,33

 

 

 

4,33

15

Тарацінський Ю.Р.

4,13

 

 

 

4,13

16

Гладюк В.О.

4,06

 

 

 

4,06

17

Андрієвська М.В.

3,86

 

 

 

3,86

18

Швець Н.С.

3,8

 

 

 

3,8

19

Мурадов В.С.

3,46

 

 

 

3,46

 

                                      

 

 

                                     ІІІ курс  “Хореографія”

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Пахолків А.О.

4,93

 

 

 

4,93

2

Шевченко Є.В.

4,86

 

 

 

4,86

3

Мисакович К.Ю.

4,73

 

 

 

4,73

4

Синєок Я.О.

4,73

 

 

 

4,73

5

Хавтур С.І.

4,66

 

 

 

4,66

6

Крігер О.М.

4,60

 

 

 

4,60

7

Кушнеренко О.Ю.

4,53

 

 

 

4,53

8

Тимчик К.М.

4,53

 

 

 

4,53

9

Животягін Ю.О.

4,40

 

 

 

4,40

10

Бабікова О.К.

4,33

 

 

 

4,33

11

Лінник А.С.

4,33

 

 

 

4,33

12

Вінтонів В.М.

4,26

 

 

 

4,26

13

Гнатів М.О.

4,26

 

 

 

4,26

14

Колодій У.М.

4,20

 

 

 

4,20

15

Гринчук Ю.О.

3,93

 

 

 

3,93

16

Лясковська К.В.

3,93

 

 

 

3,93

17

Лазуркевич Т.І.

3,93

 

 

 

3,93

18

Дорош С.Р.

3,80

 

 

 

3,80

19

Остапів В.Р.

3,80

 

 

 

3,80

20

Андрусишин Ю.А.

3,73

 

 

 

3,73

21

Романський І.А.

3,67

 

 

 

3,67

22

Сухорука С.В.

3,53

 

 

 

3,53

23

Русанова А.Д.

3,46

 

 

 

3,46

24

Мазуркевич В.В.

3,33

 

 

 

3,33

 

                                          

 

 

                                        ІІ курс  “Хореографія”

Прізвище, ініціали

Середній бал успішності

Участь у всеураїнських конкурсах, олімпіадах

Участь та зайняті призові місця в обл.предм.олімпіадах, професійних конкурсах, спортивних змаганнях, конкурсах художньої самодіяльності

Активна участь у громадському житті коледжу

Разом

1

Винярчук Р.Р.

4,66

 

 

 

4,66

2

Гнідець Х.Ю.

4,61

 

 

 

4,61

3

Українцева А.О.

4,5

 

 

 

4,5

4

Кібець Д.В.

4,33

 

 

 

4,33

5

Кравець Ю.О.

4,33

 

 

 

4,33

6

Обухов Н.

4,33

 

 

 

4,33

7

Омеляновська Е.В.

4,33

 

 

 

4,33

8

Рудницька С.А.

4,33

 

 

 

4,33

9

Бугійчик У.І.

4,27

 

 

 

4,27

10

Махновська Н.О.

4,27

 

 

 

4,27

11

Негра І.С.

4,27

 

 

 

4,27

12

Рембіш Р.П.

4,22

 

 

 

4,22

13

Дмитринська Т.В.

4,11

 

 

 

4,11

14

Остапчук А.М.

4,05

 

 

 

4,05

15

Одноріг Я.А.

4,0

 

 

 

4,0

16

Рибаков М.В.

3,83

 

 

 

3,83

17

Федорчук І.Ю.

3,83

 

 

 

3,83

18

Дячкіна Х.О.

3,77

 

 

 

3,77

19

Поплавська К.Я.

3,77

 

 

 

3,77

20

Білецький Я.В.

3,55

 

 

 

3,55

21

Радченко В.Д.

3,55

 

 

 

3,55

22

Тенетка Т.Ю.

3,55

 

 

 

3,55

23

Дмитрів С.Р.

3,44

 

 

 

3,44

24

Гукіна М.М.

3,33

 

 

 

3,33

25

Горбенко Ю.М.

3,16

 

 

 

3,16

 

 

 

Пам'ятайте про безпеку на відпочинку

ШАНОВНІ викладачі, студенти та працівники коледжу! У з в’язку з початком літнього купального сезону 2017 року, штаб ЦЗ коледжу інформує Вас, що на сайті коледжу розміщено 7 інформаційних листівок під загальною назвою "Все про безпечний відпочинок на водних об’єктах", у яких висвітлено наступну інформацію: 1. Кількість загиблих на водних об’єктах України та Львівської області за 2011 – 2016 роки; 2. Основні причини загибелі людей на воді; 3. Основні правила поведінки на воді (заходи безпеки при купанні); 4. Перелік сертифікованих місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Львівщини; 5. Види утоплення (поняття та визначення); 6. Порядок надання невідкладної допомоги людині при утопленні; 7. Рятувальні підрозділи Львівської центральної рятувально-водолазної служби (місце роз-ташування та контактні телефони). Ознайомтеся з цією інформацією. Не нехтуйте правилами безпечної поведінки при купанні, тоді відпочинок на воді принесе Вам лише радість та задоволення. Штаб ЦЗ коледжу















Молодці!!!

Команда викладачів у складі Кисіля Ю.Я. і Грицай Р.Р. зайняла почесне ІІІ місце на обласних змаганнях з пляжного волейболу серед команд викладачів ВНЗ І-ІІ р.а.! Вітаємо!!!

1 вересня