версія для друку НовиниФотогалереяЗробіть сайт кращим! Пошук
Про коледж
Події
Абітурієнту
Спеціальності
Наша гордість
Творчі колективи
Педколектив
Контакти
Дошка оголошень

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ 
КУЛЬТУРНО - ПРОСВІТНИЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН –КУЛЬТУРНО ДОЗВІЛЛЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Свій початок циклова комісія бере з 1949 р. і називалась політико-виховної та культурно-освітньої роботи, а з 1954 року – комісія культурно-освітньої роботи. Головою комісії був призначений на той час викладач культурно-осівтньої роботи роботи Микола Богданович Михальчук. У складі комісії працювали викладачі : Петренко Д.М.- директор технікуму – викладач КОР, Виноградов І.О. –викладач технічних засобів, Обухівський В.П. – викладач засобів наочної агітації, Кучерева Т.Г. – викладач основ сільського господарства та ін.В зв’язку із змінами навчальних планів змінювалась назва комісії: циклова комісія клубних дисциплін, культури та народознавства;

 

 

 

 

циклова комісія культурно-просвітницьких дисциплін та культурно-дозвіллєвої діяльності.
За час існування навчального закладу комісію очолювали:

  • Кучерева Т. Г.
  • Пузирьова Г. А.
  • Михальчук М. Б.
  • Тімофеєва Р. В.
  • Труш Є. Ф.
  • Ільків М. І.
  • Казмірчук Є. А.

В даний час комісію культурно-просвітницьких дисциплін та культурно-дозвіллєвої діяльності очолює старший викладач Гвоздкова Г.Я. В різні часи на комісії працювали: 

  • Гурська Т.К.
  • Гурняк О.М.
  • Тімофеєва Р.В.
  • Данилюк С.С.
  • Джанда М.В.
  • Лоштин А.С.
  • Іванцова Є.А.
  • Стрижик С.В.
  • Лавринів Г.П.
  • Ільків М.І.
  • Остроушко А.В.
  • Куркевич К.В.
  • Подоляк Р.І.
  • Нестерова Н.М.
  • Береза Р.П.

 

 Сьогодні у складі комісії
працюють вісім
висококваліфікованих
викладачів:

  • Лавринів Г.П. – директор

  • Казмірчук Є.А. – заступник директора з навчальної
    та виробничої практики,
    викладач-методист;
  • Глазунова Т. В. - викладач вищої категорії,методист;
  • Труш Є. Ф. – викладач вищої категорії;
  • Рибина З. Ю. - викладач вищої категорії;
  • Гвоздкова Г. Я. - викладач вищої категорії;
  • Федьків М. М. - викладач вищої категорії;
  • Грицишин А.І - викладач.

Комісія культурно-просвітницьких дисциплін
та культурно-дозвіллєвої діяльності є провідною цикловою комісією у ЛККіМ, готує фахівців – організаторів
дозвілля для закладів культури, мистецьких та освітніх шкіл, сприяє розвитку знань, закріплення практичних навичок та підготовці конкурентноспроможного
фахівця з теорії та методики культурно-дозвіллєвої діяльності, менеджменту та маркетингу, вміння організовувати дозвілля
для різних вікових категорій населення, впроваджуючи нові форми та методи. Теоретичні знання з організації та методики культурно – дозвіллєвої діяльності студенти закріплюють на заняттях з навчальної практики, організовуючи та проводячи різноманітні дозвіллєві заходи. Студенти розкривають свої здібності у ролі : сценаристів, режисерів – постановників, ведучих та виконавців.

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ НАРОДНО-ПІСЕННОГО МИСТЕЦВА ТАМУЗИЧНО ТЕОРЕТИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

 Голова комісії — Байло Наталія Павлівна,
спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

1. Баглай Богдан Архипович — спеціаліст  вищої категорії, викладач методист;

2. Богач Олександра Паньківна — спеціаліст вищої категорії;

3. Зубач Віра Григорівна — спеціаліст вищої категорії;

4. Кисіль Ольга Михайлівна — спеціаліст  вищої категорії;

5. Маркевич Тамара Петрівна — спеціаліст вищої категорії;

6. Ляшенко Руслан Дмитрович — спеціаліст вищої категорії;

7. Холявинська Стефанія Петрівна — спеціаліст вищої категорії.

Підготовка фахівців керівників самодіяльного хорового колективу розпочалась в Культурно-освітньому технікумі у 1960 році. На цикловій комісії викладались предмети: диригування та читка хорових партитур, хорознавство та методика роботи з хором, хорова література, теорія музики, сольфеджіо, гармонія та аналіз музичних творів, спеціальні музичні інструменти — баян, акордеон, фортепіано бандура.

Одним з перших викладачів з хорового диригування був Прокоп'як С. І., випускник Львівської державної консерваторії, який своєю дивовижною енергією захоплював молодь мистецтвом творити хорову культуру післявоєнної Галичини, невтомно збирав історію діяльності хорових колективів Галичини від початку століття до 70-х рр.

Комісію впродовж певних періодів очолювали авторитетні та інтелігентні керівники. Вони ретельно оберігали традиції народної художньої творчості незважаючи на політичні системи та режими, примножували традиції хорової школи львівських композиторів М. Колеси, менталітет західного солоспіву. Головами циклової комісії в різні роки були Івченко М. Р., АнтоненкоІ. І., Сесіна Н. І.

Тривалий період з 1983р. до 2009р. циклову комісію очолював Баглай
Богдан Архипович, який турбувався про якісний рівень підготовки
студентів про науково-методичний стиль викладання. Академ. концерти, відкриті уроки, творчі звіти комісії започатковані Богданом
Архиповичем проводяться і зараз, як ефективні засоби підготовки
молодшого спеціаліста.

Баглай Б. А. постійно працював над підбором ефективних кадрів, творчих колективів. Досвід і молодість вдало впливали на високий художній рівень студентських колективів (хору, вокальних ансамблів). З 1 вересня 2009 року головою циклової комісії хорових дисциплін призначено Байло Наталію Павліну — спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста.

Більшість випускників коледжу закінчили вищі навчальні заклади та працюють керівниками колективів, директорами “Народних домів”, викладачами
музичних шкіл, викладачами коледжу культури і мистецтв. Серед них: Богач О. П., Прудник Н. Р., Клюнк Є.О., Таратула І., Кравців Г. Серед випускників комісії: М. Кривень — Народний артист України, професор Івано-Франківського університету, артист Івано-Франківської філармонії, С. Фіцич — Народний артист України, соліст Національної опери України, В. Головко — Заслужений діяч мистецтв України, працює в Австралії, В. Гнідь — Заслужений артист України, викладач хорових дисциплін Львівського державного музичного училища, З. Остафійчук — Заслужена артистка України, доцент Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, Н.-М. Фарина — Заслужена артистка України, солістка Рівненської філармонії, доцент Рівненського гуманітарного університету, В. Коломіщева — артистка хору, солістка Львівської національної опери ім. С. Крушельницької, Я. Кулешко — кандидат педагогічних наук, доцент Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка.

Керівниками хорових колективів були Сенишин В. В., Антоненко І. І., заслужений працівник культури Базів Я. Т., заслужений діяч мистецтв України Генгало Б. Н., заслужений артист України Волинець О. А. Сьогодні зведений хор училища очолює Ляшенко Р. Д. - молодий, перспективний керівник, який постійно оновлює репертуар хору та чоловічого ансамблю.

 На відділі був створений жіночий хор студентів та вокальний ансамбль  викладачів “Калина” Обухівською З. В., яка сама аранжувала
і  творила  власні  композиції  для  жіночого  хору.  Пізніше  ансамбль
очолила  Маркевич  Т.  П.  -  скромна,  але  вимоглива  творча  натура.
Ансамбль  неодноразово  брав  участь  і  перемагав  у  міжнародних
фестивалях та конкурсах. 

У  здобутках  комісії  з  підготовки  фахівців  є  вагомий  внесок
яскравих  та  авторитетних  викладачів,  які  працювали  в  училищі:
Ластовецька І. К.,Грицак О. Ф., Ластовецька М. М., Смеречанська О. Я.,
Обухівська З. В., Демчук Я. І.,  Василевич О. М., Богач О. П., Мар-
кевич  Т.  П.,  Чаопвська  Є.  Є.,  Підляшецька  Н.  В.,  Клюнк  Є.  О.,
Куркевич К. В., Холявинська Т. П., Зубач В. Г., Прудник Н. Р., Мо -
 зіль Н. К., Сколоздра І. І., Пеньк М. С., Ванівська М. С., Висоцька Г. В.,
Ки  сіль О. М., Байло Н. П.

Надзвичайно  фахово  і  цікаво  в  училищі  працювали  викладачі
з  вокалу:  Івченко  М.  Р.,  Поляков  І.В.,  Сесіна  Н.  І.,  Жукевич  К.  Я.,
Яремчук  І.Л.,  Сеник  А.  В.,  Медведовська  О.  М.,  Ленишин  Л.,  на-
родні артисти України Степан С. В., Липник А., заслужений артист
України Данильчук О.

Викладачі  комісії  надають  методичну  допомогу  випускникам, які працюють в Народних домах, творчих колективах, керівниками хорів. Колективи комісії беруть активну участь в концертній роботі училища та міста, про що свідчать добрі схвальні відгуки слухачів.

У партитурі вічного буття,
яку ніколи двічі не заграти,
є дні, яким судилось забуття,
а є прекрасні, незабутні дати...

70-річчя Львівського  державного  училища культури і мистецтв
і   є   такою   пам'ятною датою  —  і  для  випускників, і для студентів, і
для  викладачів  нашого училища.
ЦК  музичнотеоретичних  дисциплін  є  однією  з  предметних    комісій,    що сприяли підготовці багатьох яскравих постатей нашої української культури.
На початках роботи училища викладачі теоретичних дисциплін
входили в склад ЦК музично-хорових дисциплін (разом з викладачами хорового диригування і викладачами вокалу). З 1983 року було створено самостійну ЦК музично-теоретичних дисциплін, яка постійно  співпрацює  з  усіма  іншими  ЦК  —  забезпечуючи  вивчення музично-теоретичних дисциплін, які є потрібні усім спеціалізаціям училища — музичну грамоту, теорію музики, сольфеджіо, гармонію, аналіз  музичних  творів,  народну  музичну  творчість,  українську  та світову музичну літературу.
Головою ЦК в 1983 році була призначена Садова Л. М., а з 1996 року —
Заганяч Л. А.
В різні роки музично-теоретичні дисципліни викладали педагоги теоретики:
Стрілець  (Кульбовська)  Марія  Олексіївна,  Садова  Лариса  Михайлівна,  Заганяч  Люція  Антонівна,  Вітчевська  Стелла  Борисівна, Чаповська Євгенія Євдоксіївна, Шляхтовська Лідія Тихонівна, Хоша Тетяна Михайлівна, П'ятничка Тетяна Олександрівна, Дацко Мирон Олексійович.
В складі ЦК працювали викладачі хорового диригування читаючи cольфеджіо:
Ластовецька  Ірина  Казимирівна,  Ластовецька  Мирослава  Мавриківна,   Смеречанська   Олександра   Ярославівна,   Вітошинський Володимир  Дем'янович,  Демчук  Ярослава  Іванівна,  Мозіль  Наталя Кирилівна, Сколоздра Ірина Іванівна, Богач Олександра Паньківна, Холявинська Стефанія Петрівна.
При Цикловій комісії працює два навчальні кабінети — Народної
музичної творчості і музичної літератури (зав. кабінетом Заганяч Л. А.) і кабінет Музично-теоретичних дисциплін (зав. кабінетом Дацко М. О.).
Робота кабінетів ведеться не тільки в навчально-консультаційному
напрямку  (як  зі  студентами  стаціонару,  так  і  зі  студентами  заочної
форми навчання, з випускниками училища), а і в напрямку практичного  поглиблення  знань  студентів  —  згідно  планів  роботи  кабінетів.
При кабінеті Народної музичної творчості і музичної літератури працює Гурток музичної літератури, а в період підготовки до 250 річного ювілею з дня народження В. А. Моцарта було організовано і активно працювало Товариство шанувальників музики В. А. Моцарта  (як  філія  Моцартівського  товариства  Музичної  академії).  Члени  гуртків  допомагають  випускати  музичний  календар,  музичний бюлетень.  В  кабінеті  регулярно  організовуються  нотно-книжкові виставки до значних музичних дат. Гуртківці готують короткі повідомлення, інформації і бесіди в своїх академгрупах, підготували велику кількість тематико-методичних папок і альбомів з матеріалами про композиторів по всіх розділах української та світової музичної літератури. Кабінетом проводились екскурсії в музеї Львова (Національний музей, меморіальні музеї Соломії Крушельницької, Івана Труша, у Львівську національну музичну академію), культпоходи в театри міста, на концерти обласної філармонії і творчі звіти викладачів та студентів Музичної академії.
Постійно підтримуються зв'язки з іншими ЦК училища — фортепіано, хорових дисциплін, Ю режисерською та хореографічною ЦК. В співпраці з кабінетом технічних засобів (зав. кабінетом Лоштин А. С.) часто проводяться перегляди та обговорення нових цікавих музичних відеофільмів.
На даний час на ЦК працюють досвідчені викладачі, що забезпечують належний професійний рівень навчання:

  • Заганяч Люція Антонівна — голова ЦК, викладач-методист, викладач вищої категорії (педагогічний стаж роботи 46 років), зав. кабінетом Народної музичної творчості і музичної літератури, керівник гуртка Музичної літератури. 

  • Садова Лариса Михайлівна — викладач вищої категорії (викладає теорію музики, гармонію, аналіз музичних творів), педагогічний стаж — 49 років, в училищі працює 47 років.
  • Дацко  Мирон  Олексійович  —  викладач  вищої  категорії, викладач-методист,  композитор,  зав.  кабінетом  музично-теоретичних дисциплін (педагогічний стаж 20 років, в училищі працює 15 років).

Викладачі ЦК не тільки вимогливо ставляться до своєї навчальної, а й до виховної роботи — брали участь в проведенні концертів училища,  готували  лекції-концерти  (про  М.  Лисенка,  М.  Леонтовича,
С. Рахманінова), виступали зі вступним словом перед концертами, з лекціями у військових частинах і т.д. Викладач Дацко М. О. має власний творчий доробок — видав ряд збірників духовних хорових творів, диски з записами своїх творів. Викладач Заганяч Л. А. підготувала і провела ряд музичних передач на Львівському обласному радіо, в тому числі про Львівське державне училище культури і мистецтв. 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

 

Голова  комісії  —  Наконечна 
Оксана Андріївна, спеціаліст вищої категорії,
викладач-методист.
Члени комісії:

1. Базів Ярослав Теодорович — спеціаліст вищої категорії, Заслужений працівник культури України

2. Білик Богдан Васильович — спеціаліст вищої категорії

3. Візнюк   Людмила   Василівна   — спеціаліст вищої категорії

4. Гнатейко   Христина   Іванівна   —спеціаліст вищої категорії

5. Карась   Світлана   Миколаївна   — спеціаліст І категорії

6. Кміть  Наталія  Володимирівна  — спеціаліст ІІ категорії

7. Рачинський Петро Олексійович — спеціаліст вищої категорії, Заслужений працівник культури України

 Викладачі-сумісники:

  1. Леськів Ярослав Васильович — спеціаліст вищої категорії
  2. Наконечна Наталія Романівна — спеціаліст ІІ категорії
  3. Олексів Ярослав Володимирович — аспірант ЛДМА
  4. Пацюрковський  Віталій  Іванович  —  спеціаліст  вищої  категорії
  5. Терендій Роман Несторович — спеціаліст вищої категорії

Підготовка фахівців — курівників самодіяльних оркестрів народних інструментів  в  “Культурно  освітньому  технікумі”  розпочалася
у 1960 році на цикловій комісії щипкових інструментів та предметній  комісії  народних  інструментів.  На  цикловій  комісії  щипкових інструментів      викладалися  предмети:  диригування   оркестром народних   інструментів,   інструментовка,
оркестровий    інструмент,    методика    роботи     з     оркестром, спеціальні музичні інструменти — бандура,
домра,  скрипка,  цимбали, сопілка.
На предметній комісії народних інструментів  студенти  навчалися грі на баяні.
Головами комісій в різні роки були В. І. Листопад,
О. Г. Затворницький, Б.  В.  Білик,  Г.  К.  Вакуленко,  А.І.  Бержик,  М.  П.  Гамала, О. М. Поцелуйко, О. С. Шишко.
Більшість випускників училища закінчили вищі навчальні заклади та працюють керівниками колективів, директорами “Народних домів”, викладачами музичних шкіл, викладачами училища культури і  мистецтв.  Серед  них  О.Шишко,  М.  Цісар,  Ю.  Хома,  М.  Флешар, Б. Осадця,
Р. Самотіс, З. Хома.

Серед випускників комісії:

  •  Грицевич М. П. - Заслужений працівник культури України, 
    керівник ансамблю “Льоноцвіт”, викладач Житомирського
    училища культури;
  • В. Яремцьо — Заслужений артист Росії;
  • С. Разіна — солістка театру опери і балету ім. С. Крушельницької;
  • В. Б. Дичак — засновник самодіяльного ансамблю бандуристів “Дзвіночок” і “Галичанка”;
  • М. Баран — заступник голови правління музичного товариства
    (1974-1999рр.);
  • О.  Василишин  —  директор  музичної  школи  (м.  Червоноград);
  • Є. Заставний — директор музичної школи (смт. Новий Яричів);
  • С.  Флещар  —  працює  викладачем  в  музичній  школі 
    ім. С.Крушельницької;
  • А. Бобрушко — лауреат Міжнародного конкурсу ім. Г. Хоткевича, працює викладачем в Португалії.

Випускниці  Г.  Гавор,  З.  Хома,  М.  Флешар  закінчили  вищі  навчальні заклади і працюють у Львівському коледжі культури.

Творчою лабораторією для підготовки керівників є художні колективи:  оркестр  і  ансамбль  народних  інструментів,  ансамбль  бандуристів.  Оркестр  народних  інструментів  розпочав  свою  творчу діяльність у 1962 році під  керівництвом досвідченого педагога, диригента, композитора  —  В.  І.  Листопада. Володимир    Іванович виховав   плеяду   бандуристів    —    вчителів
гри  на  бандурі.  Одна
з  його  випускниць  —
М.  Хом'як  тепер  є  викладачем    бандури    у Львівському  музичному училищі. Його продовжувачами  —  керівниками оркестру були:
О.   Затворницький,  
А. Кирильченко, Н. Лещак, О. С. Ніколаєв,  Т. Семьонова, І. Кисіль,
С. Карась.  Тепер  оркестром  народних  інструментів  керує  Н.Кміть  —
випускниця Музичної академії ім. М. В. Лисенка.
Гідний  внесок  у  справу  популяризації  народних  інструментів
вносив ансамбль бандуристів. Його керівниками були: В. Листопад,
Д. Діденко, О. Наконечна.
Симпатії  глядацької  аудиторії  завжди  викликають  виступи  ансамблю народних інструментів під керівництвом Р.Терендія.
У 1999 році відбулося об'єднання двох комісій в одну — комісію
народних інструментів з викладанням повного циклу предметів для
підготовки керівників самодіяльних колективів народних інструментів.
У здобутках комісії з підготовки фахівців є вагомий внесок викладачів, які працювали в училищі:
Баран Т.М., Бідняк А., Буриндін К.Г., В'югін О.В., Войтович О., Довганик  Р.В.,  Герасимов  В.С.,  Єрофеєв  О.О.,  Козацький  В.,  Кіт Л.С., Криленко А.З.,  Кухаркін Є.О., Лещинська М.М., Лисенко В.В., Мазур  М.В.,  Моргун  Л.В.,  Онуфрієнко  А.В.,  Поцелуйко  Б.І.,  Петриченко  В.М.,  Польовий  Ю.С.,    Римаренко  М.Ф.,  Савельєва  Т.В., Стояловська О.С., Самотіс Р.М.,              Свердлик П.С., Сінчук В.Я., Струтинський С.Є., Тимченко О.І., Ткачук В., Тимченко В.К., Фенич Г.П., Ховзун Б.П., Хрупович Б.Є., Хома Ю., Цісар М.Т., Якимчук В., Яцишин С.І.
Викладачі  комісії  надають  методичну  допомогу  випускникам, які працюють в Народних домах. Колективи комісії беруть активну участь в концертній роботі училища про що свідчать схвальні відгуки слухачів та засобів інформації.

 ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ДУХОВИХ ІНСТРУМЕНТІВ

Голова комісії — Василів І. С. Разом   з   70-річним   ювілеєм Львівського державного училища культури і мистецтв відзначає свій ювілей  відділ  духових  інструментів, який створений в 1962 році.
Від   початку   заснування   відділ був і є тим культурно-освітнім центром, у якому вдосконалюють майстерність  гри  на  духових  та ударних  інструментах,  набувають
навичок  ансамблевої  гри  і  практики  диригування  духовим  оркестром.
За  час  існування  навчального закладу комісію очолювали: Поплавський  А.  Ю., 
Зорін  В. М., Юрчинський М. М., Щур О. І.
На  даній  спеціалізації  готуються  працівники  Народних  домів “Просвіта”, керівники духових, естрадних колективів.
За час навчання студенти вивчають такі предмети:

  • спеціальний інструмент;
  • диригування;
  • оркестровий клас;
  • оркестрові інструменти;
  • інструментовка;

 

  •  ансамбль;
  •  методика роботи з духовим оркестром.

Навчаються гри на музичних інструментах: флейта, кларнет, саксофон, труба, тромбон, валторна, туба, баритон та ударні інструменти.
Навчальну та виробничу практику проходять в Народних домах
“Просвіта”, інших колективах художньої самодіяльності м. Львова та області.
Викладачі відділу постійно працюють над підвищенням і вдосконаленням свого фахового рівня.
Заслуженим авторитетом у нашому навчальному закладі користується духовий оркестр (керівник Іванчак І. П.).
За 70 років відділ закінчила ціла плеяда музикантів. Чимало з них стали  керівниками  духових  оркестрів,  викладачами  навчальних  закладів. Серед колишніх випускників відділу:

  • Цюлюпа  Степан  —  завідувач  кафедри,  кандидат  педагогічних наук, професор, відмінник освіти України Рівненського гуманітарного університету;
  • Кузик Олег — директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини;
  • Охрім Андрій — заступник директора Львівського музичного училища ім. С. Людкевича;
  • Прочко Володимир — майор міліції, керівник духового оркестру університету внутрішніх справ м. Львова;
  • Курилова Вікторія — солістка симфонічного оркестру Львівської національної опери ім. С. Крушельницької;
  • Кладько Роман — директор Будинку школяра Залізничного району
    м. Львова;
  • Радомський  Назарій  —  старшина  духового  оркестру  Львівського університету безпеки та життєдіяльності;
  • Радомський Любомир — аспірант Львівської музичної академії ім. М.Лисенка;
  • Літинський Василь — директор школи мистецтв смт. Лопатин, Радехівського району;
  • Фредина Орест — настоятель, декан церкви “Різдва” Сихівського району м. Львова;
  • Шурмакевич  Любомир  —  професор  католицького  університету
    м. Люблін, Польща.

За час навчання в училищі підготовлено понад 700 спеціалістів для Народних домів “Просвіта”, керівників духових оркестрів, військових музикантів.
На предметній комісії працювали та працюють сьогодні такі викладачі:

  • Горбенко Б. Ф. - Заслужений діяч мистецтв України;
  • Кравченко М. М. - Заслужений артист України;
  • Кузик О. Є. - кандидат педагогічних наук;
  • Носова Л. Г.;
  • Дулиш Р. М.;
  • Юрчинський Т. М.;
  • Кука М. М.;
  • Іванчак І. П.;
  • Лобков В. М.;
  • Поплавський А. Ю.;
  • Фенюк Д. Д.;
  • Борзенков О. В.;
  • Василів І. С.;
  • Деменко В. Ф.;
  • Онишкевич В. І.;
  • Чорненький М. І.;
  • Кутний Й. Д.

Понад 25 років відділ очолює Василів І. С. - вмілий організатор, вимогливий  та  принциповий  керівник,  якому  вдалося  створити згуртований колектив колег-однодумців.

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ТЕАТРАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Голова  комісії:  Маркелова  Ірина  Володимирівна , викладач вищої категорії.
Члени комісії:

  1. Богонюк  Ярослава  Павлівна  — спеціаліст першої категорії.
  2. Дяківнич   Ольга   Йосипівна   — спеціаліст  першої категорії.
  3. Ковалів  Ірина  Степанівна  —  викладач вищої категорії.
  4. Копильчак   Оксана   Анатоліївна — викладач вищої категорії
  5. Лавринів  Григорій  Петрович  — 
    викладач-методист, директор
  6. Лоштин Анатолій Степанович — 
    викладач вищої категорії.
  7. Стріжик   Світлана   Василівна   — 
    викладач вищої категорії.

Викладачі-сумісники:

  1. Біль Роман Іванович — актор театру ім. М. Заньковецької.
  2. Крилова Олена Михайлівна— акторка театру ім. Леся Курбаса.
  3. Кравчук Олексій Анатолійович — актор театру ім. Леся Курбаса.

Підготовка фахівців — керівник самодіяльного театрального колективу  розпочалася  1960-му  році  в  тодішньому  “Культосвітньому технікумі”.  Викладалися  предмети:  режисура,  майстерність  актора, сценічна  мова.грим.  Техніка  сцени.Обовязковим  був  музичний  інструмент баян пізніше скрипка, гітара.

 

Головами        предметної комісії в різний час були: С. Я. Глущук,  В. Р.    Михалевич,
В.    Г.    Завальнюк, 
І. С.Ковалів.
Багато           випускників    училища    закінчили    вищі      навчальні   заклади     та працюють  керівниками  колективів, директорами шкіл мистецтв.
Випускники  училища  працюють  і  викладачами  нашого  училища.  Серед  них:  Богонюк  Я.  П.,  Дяківнич  О.  Й.,  Лавринів  Г.  П., Лоштин А. С.  
 Серед випускників комісії: Борис І. О. — професор Харківської
академії культури, Кравчук П. І. — професор ,викладач академії театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого. Братко Б. М., засл. Артист
України актор чернівецького театру ім. О. Кобилянської, Бервецький  Б.  С.  голова  комісії  театральних  дисциплін  училища  культури  м. Мелітополь Запорізької обл.
В свій час в училищі працювали: нар. артист України Максиме   нко В. Г.,
нар. арт України Я. Т. Геляс, засл. арт. України О. Б. Гринько, засл. арт. України М. Ф. Шевченко,викладачі: В. Й. Яковлева, В. І. Шевченко,
Є.О. Клюнк.
  Викладачі  комісії  надають  методичну  і  творчу  допомогу  випускникам  які  працюють  в  “Народних  домах”.  Колективи  комісії беруть активну участь в концертній діяльності училища та масових заходах міста і області. 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ  ХОРЕОГРАФІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

У 1960 році в Україні  вперше  оголосили набір     на     спеціаль-
ність        хореографія, тож     у     Львівському культурно-освітньому технікумі      30.07.1960 розпочалися      іспити на       хореографічний відділ.  У  2010    році відділ святкує свій 50-річний ювілей.Першим   викладачем з класичного танцю  був  педагог  оперного театру Федоров Костянтин Арсентійович, який мав за плечима школу  Ленінградського хореографічного  училища.  Згодом  його замінили солістка балету Марія Вікторівна Бєлова та Балухіна Ніна Тимофіївна.
Народно-сценічний танець з великою любов'ю і бажанням викладали Євстаф'єв Роман Васильович та Мордаков Віктор Васильович.

Викладачами   училища    в   різні    роки були:
Заславський    Михайло   Самійлович   – гол. балетмейстер  театру опери і балету ім. І. Франка; Рудчик       Вікентій Матвійович;
Шекера  Анатолій  Федорович
–  балетмейстер постановник театру опери і балету ім. І. Франка, балетмейстер на-
ціонального театру опери і балету ім.Т. Шевченка;
Вантух  Мирослав  Михайлович  –  Герой  України,  художній  керівник  Національного  заслуженого  академічного  ансамблю  танцю України ім. П. Вірського, Голова Національної хореографічної спілки України;
Абакунчик Галина Калініковна – балетмейстер-педагог  театру опери і балету ім. І. Франка;
Бондарєв  Анатолій  Іванович  –  балетмейстер  Прикарпатського
ансамблю пісні і танцю «Верховина»;
Корковідов Онік Сергійович – балетмейстер театру ім.  М. Заньковецької;
Харісов  Побєда  Софійович  –  Заслужений  працівник  культури
України, Голова Львівського відділення Національної спілки хореографів України, художній керівник народного ансамблю танцю «Радість»;
Голдрич  Олег  Семенович   –   Заслужений  працівник  культури України;
Трєсунова      Марія Василівна;
Литвин     Людмила Федорівна;
Орловська Людмила Петрівна – солістка театру  опери  і  балету
ім. І. Франка;
Саболта     Володимир  Григорович  –  Заслужений  діяч  мистецтв  України,  директор
Львівської державної хореографічної школи;
Фолюш  Анатолій  Михайлович  –  балетмейстер  Ансамблю  пісні і танцю Західного оперативного командування, керівник ансамблю народного танцю ЛНУ «Політехніка»  - «Вірність»;

Малхасянц Петрос Гараєвич   –   Заслужений    артист    України,
балетмейстер     театру опери   і   балету   ім.   І. Франка;
Красногорова  Ірина  Сергіївна  –  Заслужена  артистка  Украї-
ни, педагог-репетитор театру  опери  і  балету ім. І. Франка;
Рибак  Степан  Васильович;
Козацький Віктор Володимирович;
Вичегжанін Володимир Андрійович – артист театру опери і балету ім. І. Франка.
Викладачі  хореографічного  відділу,  які  працюють  сьогодні,  забезпечують  на  належному  рівні  викладання  навчальних  дисциплін,
що підтверджується хорошими результатами і високою майстерністю випускників на іспитах.
Серед них такі викладачі народно-сценічного танцю:
Бутинець Едуард Йосифович – викладач-методист вищої категорії;
Копильчак Олег Петрович – викладач вищої категорії.;
Бугрин Юрій Зеновійович.
Викладачі класичного танцю:
Городиська  Світлана  Володимирівна  –  голова  циклової  комісії,
викладач вищої категорії;
Фолюш Ліана Олександрівна – викладач вищої категорії.
Музичне оформлення фахових предметів професійно здійснюють концертмейстери відділу:
Лущенко Галина Богданівна – концертмейстер вищої категорії;
Борисюк Ірина Володимирівна – концертмейстер вищої категорії;
Крупей Світлана Петрівна – концертмейстер вищої категорії;
Кунта-Торговицька Соломія Богданівна;
Тіхонов Станіслав Олександрович;
Пацюрковський Віталій Іванович;

Серба  Андрій Ярославович;
Яворівський     Андрій Павлович.
Понад   46   випускників  нашого  відділу працюють  художніми керівниками,      балет-мейстерами,        репе-
титорами      народних ансамблів  пісні  і  танцю,  ансамблів  танцю, зразкових     ансамблів танцю  України. Вищу освіту після закінчення нашого училища здобули понад 150 чоловік.
Серед випускників відділу хореографії з почесними званнями:
Вантух  Мирослав  Михайлович  –  Народний  артист  України, художній  керівник  Національного  ансамблю  танцю  України  ім. П.Вірського, голова Національної спілки хореографів України;
Колобич Зенон Федорович – Народний артист України, художній керівник народного ансамблю танцю «Горицвіт» ЛНМУ;
Оліярник Володимир Олексійович – Заслужений артист України, артист ансамблю танцю України ім. П. Вірського;
Цуприк  Орест  Іванович  –  Заслужений  артист  України,  артист Українського Народного хору ім.. Г. Вєрьовки;
Батршин  Едуард  Хакімович  –  Заслужений  працівник  культури  України,  художній  керівник  зразкового  ансамблю  танцю  «Юні роки» м. Львів.
З 1997 року була відкрита спеціальність «Класична хореографія». Завдяки Заслуженим артистам України Малхасянц Петру Гараєвичу
і  Красногоровій  Ірині  Сергіївні  випускники  училища  поповнили творчий склад театру опери і балету ім. С. Крушельницької. Гордість театру – Трач Х., Санжаревський М., Охріменко Ю., Єрмоленко Ю., Білоус А., Михаліха А., Рома Ю.
Сьогодні свій творчий, професійний досвід передають молодому поколінню викладачі лауреат премії «Зірки радянського балету», соліст музичного театру ім. Станіславського і Немировича-Данченко Глазшнейдер Андрій Ігорович та Заслужена артиска України Гражуліс  Лілія  Шакурівна,  Петрик  Олег  Олегович  –  керівник  ансамблю класичного танцю училища.
З  2004  року  в  училищі  була  відкрита відносно  молода  спеціалізація  «Сучасна хореографія».  Тут  викладають  різні  напрямки сучасного хореографічного мистецтва:
Плахотнюк  Олександр  Анатолійович – методист, викладач вищої категорії;
Рихальська Ксенія Володимирівна.
Викладацький  склад  відділу  поповнили наші випускники:
Лавринів  Євген  Васильович  –  керівник ансамблю народного танцю училища «Діброва»;
Костів Максим Богданович – викладач
народного, українського танцю;
Зварич  Оксана  Ігорівна  –  викладач
класичного танцю.

 

Хореографічний відділ  училища  проводить   широку   профорієнтаційну   роботу   у
Львівській  області  і  за її   межами.   Свідченнням   цього   є   відкриті
фестивалі-конкурси
х о р е о г р а ф і ч н о г о мистецтва       «Відлуння – 2007» і «Відлуння
–  2008»,  представлені широкою  гамою  творчих  колективів.  Гідно  представляють  мистецтво народно-сценічно танцю ансамбль народного танцю училища «Діброва» - неодноразовий лауреат обласних і всеукраїнських конкурсів хореографічного мистецтва, мистецтво сучасної хореографії – ансамбль сучасного танцю училища «Відлуння».
Студенти спеціалізації «Класична хореографія» популяризували ім'я училища на конкурсах з класичної хореографії «Галицька Терпсіхора  -  2008»  (Котис  Я.  –  лауреат  конкурсу),  «Одеські  перлини  - 2009» (Хомищак І. – І премія).

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ФОРТЕПІАНО

Комісія    фортепіано  існує  в  училищі  з дня   заснування   спеціалізації      “Народна художня      творчість”
(1960      р.).      Комісія співпрацює  з  такими комісіями:     хоровою,
народною,    духовою,
х о р е о г р а ф і ч н о ю ,
режисерською,       акторською.   Викладачі, концертмейстери  постійно  беруть  участь  в концертах, звітах, конкурсах в училищі і за його межами. Студенти, які вивчають фортепіано, також беруть участь у концертах, а це зокрема Рикмас Х., Ваврикович І., Крушельницька І., Гаврилюк Х., Перетятко Н., Салабай Х., Рибин С.
Традиційно кожного року проводяться концерти фортепіанної комісії, де беруть участь студенти усіх спеціалізацій. Тематика їх різноманітна:

  • Вечір ліричної музики;
  • Вечір ансамблів і акомпанементів;
  • “О рідний Львове, ти вічна музика весни”;
  • “Галицька сюїта”;
  • “Колядуймо разом”;
  • “В ритмі вальсу”;
  • “Музика в кіно”.

З  часу  заснування  спеціалізації  “Народна  художня  творчість”
голова  предметної  комісії  фортепіано  у  різні  часи  були:  Котюк  С.
М., Монастирська І. Т., Боженко В. Й., Годовник Р. Л. На даний час
комісію очолює Ревакович М. Є.
На комісії працює 14 викладачів-концертмейстерів.
Це викладачі  з  великим  досвідом
роботи:          Яворська В.М.,         Литвиненко Л.В., Гнатковська Є.І.,
Сцібівовк  Г.  М.,  Ревакович  М.Є.,  Добрянська  Х.К.,  Квасничка А.   Д.,   Кузнєцова   Л.
І.,     Косоногова     І.С. та   молоді   викладачі
к о н ц е р т м е й ст е р и
Козурак  І.  М.,  Попіль
О.Ю., Пінчак В. А.

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ДИСЦИПЛІН ТА ДІЛОВОДСТВА

“Людина для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною  , 
як      скрипка  для  музиканта,  як  пензель  для  художника, ніколи
не відчує себе   обділеною, збіднілою і спустошеною”В . Сухомлинський

Підготовка     бібліотечних     працівників середньої     кваліфікації  у  Львові  має  давні
традиції.  У  1939  році в  будинку  по  вул. Нижанківського  (де  і  зараз   знаходиться   училище)   функціонувала Бібліотечна  бурса.  На базі  якої  була  створена  бібліотечна  школа (1940  рік).  На  час  війни школа не функціонувала.  Розпочала  свою  роботу  в  1945  році  як  технікум підготовки культосвітніх працівників. В 1947 році очолювала бібліотечний відділ  випускниця  нашого  училища  Пузирьова  Галина  Антонівна,  яка працювала викладачем бібліотечних дисциплін протягом 42-х років і була головою комісії бібліотечних дисциплін. ЇЇ вірними помічниками у підготовці бібліотечних працівників області були:

  • Можаєва Тетяна Миколаївна;
  • Чепенко Тетяна Яківна;
  • Дємєнєва Віра Петрівна;
  • Михайлова Вікторія Адольфівна;
  • Грайданс Юхим Михайлович;
  • Бекало Галина Павлівна;
  • Комова Людмила Олександрівна.

 В 80-90х роках склад викладачів бібліотечної комісії поповнився
новими, талановитими фахівцями. В цей період почали працювати:

  • Глазунова Тетяна Василівна;
  • Бутинець Тетяна Михайлівна;
  • Лісіна Світлана Омелянівна;
  • Лугова Лариса Анатолівна.

В  2000  році  на  бібліотечній  комісії  відкрито  підготовку  спеціалістів по спеціальності “Діловодство”. Були запрошені до співпраці викладачами бібліотечних дисциплін та діловодства:

  • Лавринів Олександра Степанівна;
  • Созанський Андрій  Петрович;
  • Грицай Оксана Миославівна.

Незамінними  помічниками  у  підготовці  молодого  покоління
бібліотечних працівників та діловодів, секретарів — референтів напротязі всього існування бібліотечнрго відділу є:

  • Комова Людмила Олександрівна;
  • Букрєєва Вікторія Глібівна;
  • Качмар Оксана Леонідівна.

В  2010  році  виповнюється  70  років  бібліотечному  відділу,  відкриття якого  співпадає з утворенням училища.
Бібліотечний   відділ здійснює підготовку  бібліотекарів  -  бі-
бліографів для роботи в різних типах і видах бібліотек. Студенти
здобувають знання з:
•систем      бібліотечно    —    бібліографічного обслуговування ,
• вікових     психологічних    особливостей  читачів  —  дітей  і юнацтва,
• організації  бібліотечних  інформаційно  —  пошукових  систем;
• основ  документознавства  та  аналітико  —  синтетичної  обробки документів.
Вдосконалення  організації  навчального  процесу  пов'язане  з
проведенням  практичного  навчання  студентів  на  базах  провідних
бібліотек Львівщини:
• Львівської обласної бібліотеки для дітей; 
• Львівської обласної бібліотеки  для юнацтва;
• Львівської обласної наукової бібліотеки;
• Центральної міської бібліотеки ім. Л. Українки;
• Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка.

В процесі вивчення дисциплін діловодчого циклу студенти здо-
бувають знання по роботі з документами та роботу по бездокумент-
ному обслуговування управління.
Випускники  відділу працюють    директорами    обласних
бібліотек,    очолюють діяльність     централізованих  бібліотечних систем  міст  і  районів Львівщини, бібліографами,     методистами,
діловодами  , 
секретарями — референтами.

 

 

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНО ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

В училищі з моменту його заснування
важливе  місце  приділялося  викладанню
загальноосвітніх      дисциплін,      форму-
ванню  грамотних  громадян  України.  У
повоєнні  роки  в  комісії  працювали:  ви-
датний  український  письменник,  викла-
дач  української  мови  Григір  Тютюнник,
відомий  публіцист,  письменник  Петро
Демиденко,  викладач  історії  Допкін  Да-
вид  Львович,  Озерська  Діна  Семенівна.
Довгі  роки  працювала  в  училищі  викла-
дачем української мови Сенчук Лілія Ми-
китівна.
На даний час циклова комісія загальноосвітніх  дисциплін  нараховує  11  викладачів,   які   забезпечують   викладання циклу  дисциплін  на  одержання  випускниками  атестату  про  повну
загальну середню освіту. Серед них викладачі з педагогічним стажем понад 30 років такі як: Осадчук Л.Д. - викладач української літератури, вища категорія; викладач зарубіжної літератури Заплотинська
К.І. - вища категорія; викладач української мови Забанжало І.Р., викладачі іноземної мови  Грицак З.С.-вища категорія, Пришляківська Л.М., викладачем математики Лазурко Н.Г. та інші.  Очолює комісію старший  викладач  історії,  викладач  вищої    категорії  Качмар  В.Ф.  - працює в училищі 38 років.
Викладачі навчального закладу активно впроваджують у навчаль-

 

ний процес сучасні методи і форми навчання, комп'ютерні навчальні та контролюючі програми, аудіо і відеотехніку. Постійно працюють  над  вдосконаленням  комплексів  методичного  забезпечення дисциплін, поза аудиторську навчальну роботу.
Планування  і  облік  навчальної  роботи  здійснюється  за  допомогою  пакету  комп'ютерних  програм  “Студент”,  “Деканат”,  “Диплом”.
Значна увага викладачів приділяється проблемам втілення у навчальний процес модульно-рейтингової системи відповідно до вимог Болонської конвенції та Міністерства освіти і науки України.
Весь  процес  викладання  загальноосвітніх  дисциплін  органічно
поєднується  з  фаховою  підготовкою  студентів,  майбутніх  працівників  культури  і  мистецтва,  формуванням  особистостей  громадян України.
В училищі працюють різноманітні художні колективи, успішно діють органи студентського самоврядування. Традиційними є “День працівника  культури”,  “День  студента”,  “День  бібліотечного  працівника”. Працює музей історії училища.
Своє  70-річчя  училище  зустріло  якісною  підготовкою  майбутніх працівників культури, значними надбаннями і переконливістю у перспективі дальшого творчого розвитку.

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І ДПЮ (ДОПРИЗОВНОЇ ПІДГОТОВКИ ЮНАКІВ) 

В  післявоєнний  період,  згідно  навчальних планів, з 1945-1946 навчального року було введено заняття з фізичного  виховання  45  хвилин  на  тиждень  на Клубному та Бібліотечному відділах.
Першим  викладачем  фізичного  виховання  був  Перескоков  М.Я.  Заняття проводились у дворі училища по вулиці Ломоносова 17.
З  1952р.  в  училищі  було  відкрито
спортивний зал по вул. С.Бойка 2/4  на
першому  поверсі.  Тут  проводились  заняття з фізичного виховання, організовувались  змагання  з  волейболу,  баскетболу між групами та викладачами.
У дворі училища по вул. Ломоносова
17 було обладнано спортивний майданчик з волейболу, баскетболу та місце для гри в “городки”.
Училище систематично брало участь в міських, обласних змаганнях, де займало призові місця.

 

Активно  проводилась  позаурочна  робота  із  студентами  у  формі  зустрічі  з  видатними  спортсменами  Львівщини,  а  саме:  зустріч  з Олімпійським чемпіоном по спортивній гімнастиці Богданом Макуцом  -  гросмейстером  з  Шахів,  гросмейстером  Олександром  Білявським.

Училище орендувало спорт. зал консерваторії, СШ №4, стадіони
“Юність”, “Дружба”, басейн “Динамо”.
Предмет   фізичного   виховання   входив   у   комісію   загальноосвітніх  дисциплін.  Викладачем  фіз.  виховання  був  Перескоков Михайло Якович.

 Комісію  по  фізичному  вихованню  було створено  в  1953-1954 р. Головою комісії був Гюбнер  Теодор  Карлович.
За   час   існування навчального     закладу
ПК    фіз.    виховання, ДПЮ очолювали:
•Гюбнер Т.К. 
•Дроцик М.І.
•Грицай Р.Р.
В   даний   час   ПК фіз.  виховання  і  ОЗВ очолює Кисіль Ю.Я. В різні часи на комісії працювали:

  • Перескоков М.Я.
  • Кущанівський Р.І.
  • Гюбнер Т.К.
  • Єлєзаров В.О. - викладач ДПЮ
  • Власов В.С. - викладач ДПЮ
  • Дроцик М.І.
  • Грицай Р.Р.
  • Левінський О.Й.

В даний час у складі ПК фізичного виховання і ОЗВ працює 4 викладачі:

  • Кисіль Ю.Я. - викладач вищої категорії
  • Грицай Р.Р. - викладач вищої категорії
  • Левінський О.Й. - викладач вищої категорії
  • Герета В.В. - викладач МСП.

Предметна комісія фізичного виховання і ОЗВ училища сприяє підвищенню рівня фізичної підготовки, оволодіння системою спеціальних  знань,  руховими  вміннями  і  навиками,  забезпечує  психофізичну готовність майбутніх працівників культури до професійної діяльності. Дає їм змогу активно застосовувати засоби і методи фізичної  культури  і  спорту  для  підтримання  високої  працездатності  і творчої активності, впроваджувати здоровий спосіб життя.

Львівський коледж культури і мистецтв

Фасад головного корпусу

Фасад головного корпусу

Львівський коледж культури і мистецтв є державним вищим навчальним закладом освіти, належить до комунальної власності, підпорядковане Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації, функціонує в системі Міністерства культури України.

В грудні 1939 року в м.Львові було створено школу політосвіти та бібліотечну школу, які функціонували як курси. Війна перервала навчання.

У вересні 1944 року на базі школи політоствіти та бібліотечної школи створено Львівський технікум політосвіти згідно наказу № 1248 Народного комісаріату освіти України. Першим директором навчального закладу була Марія Іванівна Білоус, пізніше навчальний заклад очолювали: Михайло Семенович Ковальов, Семен Йосипович Глоба, Давид Макарович Петренко, Федір Іванович Бровко, Володимир Дмитрович Омельченко, Євген Олексійович Кухаркін, Олексій Андрійович Волинець, Грицишин Наталія Степанівна.

Протягом функціонування навчальний заклад неодноразово змінював свою назву: “Львівський технікум політосвіти” (1945-1948 рр.), “Львівський культосвітній технікум” (1948 – 1966 рр.), “Львівське культурно-освітнє училище” (1967 – 1991рр.), “Львівське училище культури” (1991 – 1997рр.) Львівське державне училище культури” (1997 – 2016рр.) 

З березня 2016 Львівський коледж культури і мистецтв.

22 липня 1997 року розпорядженням Львівської обласної державної адміністрації №724 за погодженням з Міністерством культури і мистецтв України навчальний заклад реорганізовано у Львівське державне училище культури і мистецтв.

До 1969 року в училищі навчання здійснювалось за двома спеціальностями “Бібліотечна справа” та “Клубна робота”, випускники отримували кваліфікацію “бібліотекар масових бібліотек” та “організатор – методист клубної роботи”.

З 1960 року в училищі на спеціальності “Клубна справа” запроваджуються спеціалізації “хоровий спів”, “народні інструменти”, “духові інструменти”, “режисура”, “хореографія”.

З 1964 року випускникам училища встановлюють кваліфікації “організатор-методист культурноосвітньої роботи”, “керівник самодіяльного хорового колективу”, “керівник самодіяльного оркестру народних інструментів”, “керівник самодіяльного оркестру духових інструментів”, “керівник самодіяльного театрального колективу”, “керівник хореографічного колективу”.

Суттєвих змін зазнає навчальний заклад з 1997 року, в зв’язку з реорганізацією у “Львівське державне училище культури і мистецтв”. Підгтовка спеціалістів з даного часу здійснюється за напрямами 0201 “Культура” та 0202 “Мистецтво” за спеціальностями:

  • 5.02010401 “Народна художня творчість” (спеціалізації “Народне пісенне мистецтво”, “Народне інструментальне мистецтво” (народні і духові інструменти), “Видовищно-театралізовані заходи”)
  • 5.02010201 “Бібліотечна справа”
  • 5.02010501 “Діловодство”
  • 5.02020201 “Хореографія” (спеціалізації “Народна хореографія”, “Сучасна хореографія”).

Всі спеціальності ліцензовано і акредитовано за І рівнем акредитації Міністерством освіти і науки України.

Колектив коледжу співпрацює з вищими навчальними закладами ІІІ-IV рівнів акредитації, а саме: Київським національним університетом культури і мистецтв, Рівненським гуманітарним університетом, Львівським інститутом фізичної культури, Дрогобицьким педагогічним університетом, Івано-Фрранківським інститутом мистецтв та іншими.