версія для друку НовиниФотогалереяЗробіть сайт кращим! Пошук
Про коледж
Події
Абітурієнту
Спеціальності
Наша гордість
Творчі колективи
Педколектив
Контакти
Дошка оголошень

Зведені таблиці вступних випробувань 2017 року



 

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові абітураєнта

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

Укр. мова (диктант)

Історія України (усно)

1

Саган Мар’яна Миронівна

10

7

8

25

2

Чекайло Вероніка Олегівна

8,4

9

7

24,4

3

Возняк Анастасія Ярославівна

9,8

8

6

23,8

4

Шуль Софія Іванівна

10,3

6

7

23,3

5

Лесь Катерина Юріївна

8,2

6

9

23,2

6

Волкотрубова Олена Ігорівна

8,7

7

5

20,7

7

Карп’як Софія Орестівна

10

6

4

20

8

Барич-Тіновська Єва Олександрівна

7,3

6

5

18,3

9

Кошів Вероніка Русланівна

6,8

5

6

17,8

10

Литвин Софія Юріївна

6,7

5

5

16,7

11

Перовських Олександра Валеріївна

7,3

5

4

16,3

12

Ярошик Ірина Ігорівна

5,2

5

4

14,2

13

Гаманюк Юліанна Русланівна

7,5

4

не з'явилася



 

Класична хореографія

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові абітурієнта

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1.

Павлюк Тетяна Тарасівна

10,3

9

8

27,3

 

2.

Сенькович Анастасія Миколаївна (відз.)

10,7

9

6

25,7

 

3.

Тішина Крістіна Константинівна

9,1

8

8

25,1

 

4.

Пиртик Анастасія Ігорівна

9

7

8

24

 

5.

Перетяжко Аліна Леванівна

7,9

9

7

23,9

 

6.

Кокоткіна Вікторія-Софі Олександрівна

7,6

8

8

23,6

 

 



 

 

Народна хореографія (не остаточна)

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові абітураєнта

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1

Зивер Дмитро Ярославович

9,7

8

10

27,7

 

2

Мудрак Христина Іванівна

9,5

8

10

27,5

 

3

Кащук Дарія Петрівна

10,2

7

10

27,2

 

4

Драбік Олена Ярославівна

9,9

8

9

26,9

 

5

Наквацька Роксолана Ігорівна

9,6

7

9

25,6

 

6

Смаль Ростислав Вікторович

8,6

9

8

25,6

 

7

Касинюк Володимир Всеволодович

7,8

9

8

24,8

 

8

Рибка Діана Володимирівна

7,8

8

9

24,8

 

9

Сенів Роксолана Андріївна

7,8

8

9

24,8

 

10

Конська Дарина Петрівна

8,6

8

8

24,6

 

11

Окарма Ігор Степанович

6,5

9

9

24,5

 

12

Іванух Соломія Романівна

8,5

6

10

24,5

 

13

Мельник Лідія Ігорівна

8,4

7

9

24,4

 

14

Лака Назар Богданович

6,4

9

9

24,4

 

15

Угринович Вікторія Юріївна

7,3

9

8

24,3

 

16

Пашко Анастасія Володимирівна

9,2

6

9

24,2

 

17

Качерай Андрій Андрійович

8,2

8

8

24,2

 

18

Осташ Олег Юрійович

10,1

8

6

24,1

 

19

Кузнецька Юлія Тарасівна

9,1

7

8

24,1

 

20

Гринець Олена Олександрівна

7

7

10

24

 

21

Ясінська Ольга Михайлівна

8,7

5

10

23,7

 

22

Кошіль Юлія Юріївна

8,6

5

9

22,6

 

23

Пушкар Ольга Ростиславівна

8,5

5

7

20,5

 

24

Мартиняк Тетяна Миколаївна

8,4

5

7

20,4

 

25

Нюняк Аліна Романівна

8,8

5

6

19,8

 

26

Доскіч Соломія Степанівна

8,7

5

6

19,7

 

27

Бохонко Ірина Олександрівна

8,8

5

5

18,8

 

28

Архилюк Олена Сергіївна

8,2

5

4

17,2

 

29

Савчин Микола Миколайович

6,6

5

2

 

 

30

Шарко Соломія Іванівна

6

4

2

 

 

 





 

Духові інструменти

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові абітураєнта

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1.

Садова Софія-Марія Борисівна

9,9

9

 

18,9

 

2.

Загорбенський Северин Віталійович

8,7

10

 

18,7

 

3.

Яценко Михайло Михайлович

9,5

9

 

18,5

 

4.

Гофрик Данило Володимирович

7,6

10

 

17,6

 

5.

Нагачівець Орест Романович

7,3

10

 

17,3

 

 



 

Народні інструменти

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові абітураєнта

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1.

Пецюх Софія Андріївна (відз)

11,7

11

 

22,7

 

2.

Мацьків Сніжанна Ігорівна

8,7

11

 

19,7

 

3.

Федак Юлія Ігорівна

10,3

9

 

19,3

 

4.

Мазур Наталія Тарасівна

8,3

11

 

19,3

 

5.

Знак Андрій Романович

8,8

10

 

18,8

 

6.

Геців Катерина Олегівна

9,3

9

 

18,3

 

7.

Кісілевич Марія Володимирівна

9,2

8

 

17,2

 

8.

Злидник Соломія Русланівна

7,9

9

 

16,9

 

9.

Уланюк Олеся Василівна

7,6

8

 

15,6

 

10.

Дмитрів Світлана Романівна

8,4

4

 

12,4

 

11.

Панков Максим Сергійович

5,3

3

 

 

 

12.

Удичка Ірина Петрівна

10,2

не з'явилася

 

 

 

 



 

Народне пісенне мистецтво

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові абітураєнта

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1.

Жигайло Руслана Ігорівна

10,2

11

 

21,2

 

2.

Змроць Оксана Ігорівна

10,9

10

 

20,9

 

3.

Дідух Роксолана Романівна

10,3

10

 

20,3

 

4.

Барбадин Вікторія Русланівна

9,5

10

 

19,5

 

5.

Біляч Юлія Ігорівна

8,3

11

 

19,3

 

6.

Дерев’янна Олеся Іванівна

9,5

9

 

18,5

 

7.

Бей Анастасія Андріївна

8,4

10

 

18,4

 

8.

Ручко Артур Константинович

8,4

10

 

18,4

 

9.

Максим Марія Ігорівна

9,3

9

 

18,3

 

10.

Клюк Ольга Андріївна

8,3

10

 

18,3

 

11.

Швець Марта Ігорівна

7,5

9

 

16,5

 

12.

Звір Тетяна Володимирівна

8

8

 

16

 

13.

Дмитрів Світлана Романівна

8,4

6

 

14,4

 

14.

Степан Єлизавета Юріївна

8,2

6

 

14,2

 

15.

Барич-Тіновська Єва Олександрівна

7,3

6

 

13,3

 

16.

Панков Максим Сергійович

5,3

не з'явився

 

 

 

17.

Язвінська Софія Романівна

9,9

не з'явилася

 

 

 

18.

Бовтюх Інна Миколаївна

9,4

не з'явилася

 

 

 

19.

Карп’як Софія Орестівна

10

не з'явилася

 

 

 

 



Видовищно-театралізовані заходи (І група)

 

№ п/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1.

Мацько Андріана Андріївна

10,8

9

 

19,8

 

2.

Удичка Ірина Петрівна

10,2

8

 

18,2

 

3.

Андрейчук Софія Ярославівна

9,2

9

 

18,2

 

4.

Паздерська Вікторія Ігорівна

9,5

8

 

17,5

 

5.

Макогін Каріна Юріївна

9,2

8

 

17,2

 

6.

Плахотнюк Анна Остапівна

9

8

 

17

 

7.

Наконечна Марія Вікторівна

7,7

9

 

16,7

 

8.

Пасок Андрій Романович

9,2

7

 

16,2

 

9.

Маліцька Ірина Ігорівна

7,4

7

 

14,4

 

10.

Суханов Артур Юрійович

7,2

5

 

12,2

 

11.

Возняк Анастасія Ярославівна

9,8

3

 

 

 

12.

Вербицька Владислава Миколаївна (відз)

10,7

не з'явилася

 

 

 

 



 

Видовищно-театралізовані заходи (ІІ група)

 

№ п/п

Прізвище, ім"я, по батькові

Середній бал свідоцтва про БЗСО

Вступні випробування

Сума балів

 

Творчий іспит

Укр. мова (диктант)

 
 

1.

Свистун Ганна Ярославівна (відз)

10,9

9

 

19,9

 

2.

Русак Пауліна Марія Аркадіївна

9,8

9

 

18,8

 

3.

Юрчишин Анастасія-Юліана Тарасівна

8,8

7

 

15,8

 

4.

Литвин Софія Юріївна

6,7

8

 

14,7

 

5.

Дмитришин Марія Вікторівна

7,9

6

 

13,9

 

6.

Шатський Микита Сергійович

5

5

 

10

 

7.

Волкотрубова Олена Ігорівна

8,7

3

 

 

 

8.

Степан Єлизавета Юріївна

8,2

3

 

 

 

9.

Махінько Вероніка Миколаївна

9,8

не з'явилася

 

 

 

 





МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

79005, Львів-5, вул. О.Нижанківського, 2;

тел. 235-57-89;236-72-88;235-65-73;

Елект.пошта: ldykim@gmail.com

від 06.03.2017р. №50

на №______________ від __________

 

Приймальна комісія ЛККіМ нагадує, що 17 березня 2017 року спливає термін реєстрації осіб для участі ЗНО згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 31.08.2016р. №1055 “Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”.

Інформуємо, що вступники, які хочуть вступати на навчання до ЛККіМ для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти на денну (при наявності вакантних місць) та заочну форми навчання мають подати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з наступних предметів:

на спеціальність “Менеджмент соціокультурної діяльності” (денна та заочна форми навчання):

“Українська мова та література”

на спеціальність “Хореографія” (денна та заочна форми навчання):

“Українська мова та література”

на спеціальність “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” (денна та заочна форми навчання):

“Українська мова та література”;

“Історія України”.

На спеціальності “Менеджмент соціокультурної діяльності” та “Хореографія” вступники складатимуть другий предмет “Творчий іспит”.

Принагідно нагадуємо, що мінімальний бал для участі в конкурсі сертифікатів ЗНО у ЛККіМ становить 100 балів (прохідний бал).

Додаткову інформацію можете отримати на сайті коледжу та за телефонами Приймальної комісії.

Будемо вдячні за співпрацю.

Директор Лавринів Г.П.

Виконавець:

Боднар О.М.

Завантажити

Абітурієнту

 Міністерство культури України

 

Департамент з питань культури, національностей і релігії Львівської облдержадміністрації

ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

 Рівень акредитації – І.

Форма власності – комунальна.

 Ліцензія – серія АЕ № 527419.

Директор коледжу Лавринів Г.П.

 Адреса навчального закладу: 79005, м. Львів – 5, вул. О.Нижанківського 2.

 Телефон навчального закладу: (032) 235-57-89.

 Телефон приймальної комісії: (032) 236-72-88.

 Електоронна адреса: ldykim@gmail.com

 

Випускники училища працюють в культурно-освітніх закладах України. Кращі випускники вступають до ВНЗ ІІІ-ІУ рівня акредитації.

Навчальний заклад має обладнані навчальні аудиторії, бібліотеку, медичний кабінет, методичні кабінети.

Відповідальний за заповнення інформаційного листка, внесення змін до нього Лавринів Григорій Петрович, контактний телефон: (032) 236-72-88.

 

Директор коледжу   Лавринів Г.П.

 

 

ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

ОГОЛОШУЄ

ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ на 2017-2018 навчальний рік

НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

1.   Менеджмент соціокультурної діяльності (організатор  культурно-дозвіллєвої діяльності: керівник аматорського хорового колективу (хоровий спів); керівник аматорського оркестру духових інструментів; керівник аматорського оркестру народних інструментів; організатор театралізованих народних свят та обрядів, керівник аматорського театрального колективу);

2. Хореографія (керівник аматорського ансамблю народного танцю, артист хореографічного колективу,  артист балету; викладач початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів);

3. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (фахівець з інформаційної, бібліотечної та архівної справи).

                                                                                                             

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ (на основі базової загальної середньої освіти (9 класів))

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: спеціальності:

Менеджмент соціокультурної діяльності” і “Хореографія” - 4 р.                                         

 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”- 3 р.                  

ВСТУПНИКИ СКЛАДАЮТЬ ЕКЗАМЕНИ:

Спеціальність  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”:

1.      Українська мова (диктант).                                                                             

2.      Історія України (усно).                                                                                                     

СпеціальністьМенеджмент соціокультурної діяльності”:     

1.      Українська мова (диктант).                                                         

2.      Творчий конкурс (усно).                                                                             

 Спеціальність “Хореографія”:

1.   Фаховий іспит

2.   Українська мова (диктант)   

ДЕННА (при наявності вакантних місць) ТА ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

(на основі повної загальної середньої освіти (11 класів))

ТЕРМІН НАВЧАННЯ: денна форма (при наявності вакантних місць): 

спеціальності:

Менеджмент соціокультурної діяльності” і “Хореографія” - 3 р.                                        

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”- 2 р.       

заочна форма: спеціальності:

Менеджмент соціокультурної діяльності” і “Хореографія” - 3 р.                                        

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”- 2 р.       

 ВСТУПНИКИ СКЛАДАЮТЬ ЕКЗАМЕНИ ТА ПОДАЮТЬ СЕРТИФІКАТИ:

Спеціальність  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”:

1.      Українська мова та  література (сертифікат)                                                            

2.      Історія України (сертифікат).  

Спеціальність “Менеджмент соціокультурної діяльності”:            

1.      Українська мова та  література (сертифікат)                       

2. Творчий конкурс (усно)  

Спеціальність “Хореографія”:                                                

1. Українська мова та  література (сертифікат)

2. Фаховий іспит

ПРИЙОМ  ЗАЯВ:

на основі

базової загальної середньої

освіти

(денна форма навчання):

на основі

повної загальної середньої освіти

(денна форма навчання):

на основі

повної загальної середньої освіти

(заочна форма навчання):

01-14 липня 2017 р. –

подача документів

01 липня–01 серпня 2017 р. – подача документів

     (які проходять творчі конкурси та вступні іспити)

01 липня–07 серпня 2017 р. – подача документів

    (які проходять творчі конкурси і вступні іспити та на основі сертифікатів ЗНО)

      15-22 липня 2017 р. –

  здача творчих конкурсів та           вступних іспитів

02-07 серпня 2017 р. –

     здача творчих конкурсів та        вступних іспитів

01 липня–08 серпня 2017 р. – подача документів

     (на основі сертифікатів ЗНО)

08-11 серпня 2017 р. –

    здача творчих конкурсів та    вступних іспитів

 

ПІД ЧАС НАВЧАННЯ СТУДЕНТИ ВИВЧАЮТЬ МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ: фортепіано, акордеон, баян, бандура, скрипка, цимбали, сопілка, флейта, кларнет, саксофон, труба, тромбон,  гітара, ударні інструменти.

 

Вступники подають заяву на ім‘я директора, додаючи до неї:

  1. Документ про освіту і додаток до нього (оригінал+копія). 

  2. Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (2016 р. або 2017 р.) (оригінал+копія). 

  3. Паспорт або свідоцтво про народження (оригінал+копія). 

  4. Ідентифікаційний номер (оригінал+копія). 

  5. Чотири кольорові фотокартки (розмір 3х4).

  6. Характеристику-рекомендацію (для заочників).

  7. Витяг з трудової книжки (для заочників).

  8. Медичну довідку встановлених форм (для спец.      «Хореографія»).

Адреса коледжу: 79005, м. Львів, вул. О. Нижанківського, 2/4, тел.: (032)235-57-89, (032)236-72-88.

сайт: WWW.LDYKIM.LVIV.UA (проходить оновлення); електоронна адреса: ldykim@gmail.com

 


 

 

 

 

Оголошення про прийом 2017-2018

Ogoloshennja_pro_priiom_2017-2018.pdf

Вимоги до вступних іспитів

vimogi_do__Tvorchogo_konkursu.doc

vimogi_do_ukr_movi_diktant_2017.doc

vimogi_tvorch_konk_khoreogr_2017.doc

Programa_z_istoriji_Ukrajini.doc

Сертифікати акредитації ліцензія та акти












умови прийому 2017 проект

umovi_priiomu_17_proekt.doc

polozhennja_pro_PK.doc

umovi_priiomu.doc